Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд схвалив проект Закону “Про надання громадянам безкоштовної правової допомоги”.

0 14

Уряд схвалив проект Закону “Про надання громадянам безкоштовної правової допомоги”. Таке рішення ухвалене сьогодні на засіданні уряду, повідомив журналістам міністр юстиції Микола Оніщук.

За його словами, документом передбачається створення в населених пунктах центру з надання безкоштовної юридичної допомоги, куди зможуть звертатися громадяни. Законом передбачається, що в якості первинної юридичної допомоги обов’язок всіх представників публічної влади надавати консультації і роз’яснення щодо норм чинного законодавства в межах своєї компетенції. Крім того, діяльність центрів за поданням безкоштовної юрдопомоги сприятиме реалізації конституційних прав громадян, зокрема, на захист від звинувачення.

Для функціонування даних центрів, держава укладатиме договори з юристами і адвокатами на оплату їх послуг із коштів держбюджету. “За нашими підрахунками осяг витрат складе близько 25 млн грн в рік. Це не велика сума, і вона посильна для бюджету”, – сказав міністр.

Він також повідомив, що уряд має намір внести даний законопроект на розгляд парламенту в якості першочергового.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар