Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд схвалив проект “офшорної конвенції” з Кіпром

0 11

Кабмін уповноважив міністра фінансів Юрія Колобова підписати конвенцію між урядом України і урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та попередження ухилень стосовно податків на доходи. Про це йдеться в розпорядженні №863 від 5 листопада.

Документ покликаний як протистояти ухиленню від сплати податків, так і допомогти уникнути подвійного оподаткування.

Також передбачається, що підписання конвенції сприятиме взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій та торгівлі. В результаті підписання документа підприємці обох країн отримають гарантії, що прибутки, отримані від підприємницької діяльності на території іншої країни, не підлягатимуть подвійному оподаткуванню.

Кіпр, за даними РБК-Україна, вже п’ять років займає перше місце за обсягом інвестицій в Україну і з України. Так, в I півріччі 2012 р. обсяг інвестицій з Кіпру в Україну склав 14 млрд 521,5 млн дол.

 

Теги:

офшор, інвестиції

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар