Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд схвалив концепцію державної цільової правоохоронної програми

0 20

Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію Державної цільової правоохоронної програми. Ця концепція передбачає встановлення сучасних систем безпеки, застосування засобів зовнішнього контролю (спостереження) та швидкого реагування на період до 2016 року. Відповідне розпорядження Уряд прийняв 6 лютого 2013 року.

Нормативний акт розроблено Міністерством внутрішніх справ на виконання Указу Президента України від 8 червня 2012 року № 388 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 травня 2012 року «Про заходи щодо посилення боротьби з тероризмом в Україні».

Метою прийняття акта є комплексне розв’язання проблеми забезпечення громадської безпеки та громадського порядку шляхом запровадження сучасних високотехнологічних програмно-апаратних засобів для моніторингу, фіксації, передавання інформації про стан громадського порядку та забезпечення швидкого реагування на правопорушення.

Застосування таких засобів дозволяє оперативно реагувати на злочини та встановлювати осіб, які їх учиняють. Окрім цього, вони стримують потенційних правопорушників від учинення протиправних дій, про що свідчить міжнародний досвід.

Концепція передбачає залучення міжнародної технічної та фінансової допомоги, інших джерел, які не заборонені законодавством, у тому числі – кошти місцевих бюджетів, повідомляє урядовий портал.

Теги:

КМУ, МВС, правоохоронна програма

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар