Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд скасував додаткові вихідні на травневі свята

0 17
Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає недоцільним перенесення робочих днів 5-7 травня для святкування травневих свят в умовах поганої економічної ситуації в країні. Про це він сказав, відкриваючи засідання Кабміну.

“Ми сьогодні підемо на непопулярне рішення і не оголошуватимемо канікули на перші два тижні травня. Я розумію, що наш народ звик до цього, і це було б зовсім непогано, якби економічна ситуація в Україні була нормальною. Але ситуація в країні критична, і ми не можемо собі дозволити піти на стомільйонні втрати через канікули”, – заявив Азаров.

“Не будемо призначати додаткові вихідні й наступні відпрацьовування”, – додав він.

Прем’єр нагадав, що за даними соціологів 77% опитаних громадян вважає економічну ситуацію в Україні в цілому поганою. “Що ж, скласти руки й очікувати манни небесної? Ні. Вихід один – працювати”, – наголосив глава уряду.

Таким чином, в Україні вихідними будуть 1-4, 8-10 травня, а 5-7 – робочими.

Зазначимо, раніше міністр праці й соціальної політики Василь Надрага заявив, що Кабмін не має наміру ініціювати перенесення робочих днів у травневі свята.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар