Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд призначив нового уповноваженого з питань антикорупційної політики

0 21

Кабінет Міністрів України призначив Андрія Богдана урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики. Це закріплено в розпорядженні уряду № 500-р від 11 липня 2013 року.

Водночас своєю постановою № 484 від 11 липня 2013 р. Кабмін ввів у межах граничної чисельності працівників секретаріату уряду посаду урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики, прирівнявши її за умовами оплати праці, матеріально-побутового та іншого забезпечення до посади заступника міністра, віднісши посаду уповноваженого до першої категорії посад держслужбовців.

Богдан із грудня 2007 року обіймав посаду заступника міністра юстиції України, забезпечував реалізацію державної правової політики у сфері боротьби з корупцією. У березні 2010 року призначений заступником міністра Кабміну – урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики. 7 лютого 2011 Кабмін ліквідував цю посаду.

Зазначимо також, що уряд узаконив статус Державної служби зайнятості України, а її працівникам надав статус держслужбовців.

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар