Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд прийняв розпорядження про перенесення робочих днів у 2010 році

0 30

Кабінет Міністрів на своєму засіданні 18 листопада прийняв розпорядження «Про перенесення робочих днів у 2010 році».

Зокрема, з метою створення сприятливих умов для святкування Нового року і Різдва, а також для раціонального використання робочого часу Уряд рекомендує керівникам підприємств, установ і організацій з п’ятиденним робочим тижнем перенести робочі дні з понеділка 4 січня на суботу 16 січня, з вівторка 5 січня — на суботу 30 січня, із середи 6 січня — на суботу 13 лютого, а також з п’ятниці 8 січня — на суботу 27 лютого.

Крім того, у зв’язку зі святкуванням Дня Незалежності Уряд рекомендує перенести робочий день із понеділка 23 серпня — на суботу 21 серпня 2010 року.

Це розпорядження не стосується установ Пенсійного фонду, державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державного казначейства і банківських установ. Спеціальний режим роботи банків у зазначені дні встановлює Національний банк.

Залиште коментар