Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд прийняв пакет документів, які вирішують проблеми автоперевізників

0 18

Уряд затвердив ряд нормативно-правових актів, спрямованих на вирішення проблемних питань в галузі вантажних автомобільних перевезень.

З метою захисту вітчизняних автоперевізників пропонується внести зміни до статті 5 Закону України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів». Зокрема, пропонується зменшити фінансове навантаження для суб’єктів малого та середнього бізнесу, які займаються пасажиро- та вантажоперевезенням.

Водночас урядовці схвалили законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю (нагляду) в сфері автомобільного транспорту», спрямований на вдосконалення організації міжнародних перевезень. Зокрема, збільшено з п’ятдесяти до тисячі неоподаткованих мінімумів розмір штрафу за порушення резидентами та нерезидентами України вимог щодо перевезення пасажирів і вантажів територією України.

Уряд також вніс зміни до Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, які дозволять узгодити процедуру проведення рейдових перевірок й підвищити безпеку перевезень пасажирів і вантажів.

Для захисту інтересів суб’єктів господарської діяльності в умовах суттєвого впливу світової фінансової кризи розроблено заходи щодо стабілізації цін на внутрішні вантажні перевезення. Так, встановлено мінімальний рівень тарифів для вантажоперевезення у внутрішньому сполученні з метою недопущення демпінгування з боку окремих суб’єктів.

Крім того, на засіданні Уряду схвалено законопроект «Про внесення змін до деяких законів України (щодо ліцензування господарської діяльності з надання транспортно-експедиторських послуг)», затверджено Перелік документів, необхідних для здійснення внутрішніх перевезень вантажів.

Залиште коментар