Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд пропонує звільняти з роботи осіб, притягнутих до відповідальності за корупцію

0 12

У Верховній Раді України (ВР) зареєстрований урядовий законопроект № 9473 від 17 листопада 2011 р. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям закону України “Про засади запобігання та протидії корупції”. Текст законопроекту опубліковано на сайті ВР.

Законом передбачено звільнення з роботи осіб, притягнутих до відповідальності за корупційні правопорушення.

Згідно з проектом закону пропонується для осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, запровадити проведення спеціальної перевірки. Також передбачається надання публічними службовцями декларацій про майно, доходи, витрати, зобов’язання фінансового характеру.

Крім того, з прийняттям запропонованого проекту закону введуться обмеження для прийому на роботу (службу) до органів державної влади осіб, які раніше засуджувались за вчинення злочинів або на яких протягом трьох останніх років накладалися адміністративні стягнення за вчинення корупційних правопорушень.

Окремо законопроект обмежує роботу близьких родичів.

 

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар