Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд перегляне збір на пенсійне страхування

0 13

Кабінет міністрів на засіданні у четвер розгляне внесення змін до Закону “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо введення збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при здійсненні операцій з купівлі суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності іноземної валюти в безготівковій формі).

Про це йдеться у порядку денному засідання КМУ.

Урядовці також мають внести зміни до Податкового кодексу (ПК) щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці (щодо зменшення ставки єдиного соціального внеску та перегляду шкали податку на доходи фізичних осіб).

Будуть внесені й зміни до ПК щодо сплати єдиного соціального внеску (щодо включення єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до складу єдиного податку для платників першої та другої групи платників єдиного податку).

У Бюджетний кодекс можуть теж внести корективи: плануються зміни щодо сплати єдиного соціального внеску (щодо включення єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до складу єдиного податку для першої та другої групи єдиного податку). Доповідатиме міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

Теги:

Податковий кодекс України, оподаткування

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар