Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд не визначився з травматикою

0 17

Кабінет Міністрів доручив Міністерству внутрішніх справ доопрацювати законопроект про дозвільну систему придбання зброї. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав прем’єр-міністр Микола Азаров, повідомляють Українські новини.

“Справді, на Кабінеті Міністрів розглядався проект закону про дозвільну систему при придбанні зброї. Однак його було спрямовано на доопрацювання у МВС, і я думаю, що МВС урахує не тільки критику, що пролунала на засіданні Кабінету Міністрів, але також і ту критику, що зараз звучить у деяких ЗМІ, які трактують це як уже вирішену справу”, – зазначив Азаров.

Він підкреслив, що питання не вирішене.

“Воно перебуває в стадії розгляду. І, безумовно, думку громадськості буде враховано Кабінетом Міністрів. Ще раз дивуюся такій “оперативності” деяких ЗМІ. Адже проект закону не підписаний прем’єр-міністром. Так хто може поширювати інформацію про те, що Кабінет Міністрів прийняв такий закон?” – продовжив Азаров.

Раніше в ЗМІ з’явилися повідомлення, що 15 травня на засіданні Кабміну було схвалено законопроект “Про дозвільну систему в сфері поводження зі спеціально визначеними видами зброї”, відповідно до якого всі повнолітні громадяни мають можливість отримати дозвіл на придбання травматичної зброї.

Зараз право придбання травматичної зброї мають народні депутати, правоохоронці, працівники судів, журналісти й державні службовці.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар