Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд має намір проводити планові перевірки без попередження

19

Кабінет Міністрів подав до парламенту проект Закону, яким пропонується вилучити із законодавства норму щодо письмового попередження за 10 днів суб’єктів господарювання про проведення планових заходів, пов’язаних з перевіркою законодавства про захист прав споживачів або з контролем якості і безпеки продукції.

Законопроектом № 9733 пропонується внести зміни до законів “Про основні принципи державного нагляду(контролю) у сфері господарської діяльності”, “Про захист прав споживачів”.

Зокрема, пропонується встановити в перехідних положеннях Закону “Про основні принципи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, що норми щодо необхідності попередження про проведення планової перевірки, а також щодо необхідності отримання згоди органу держспоживчнагляду на проведення позапланової перевірки не застосовуються під час здійснення заходів державного контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів і контролю і нагляду за якістю і безпекою продукції.

Таким чином, у разі ухвалення закону, контролюючому органу при проведенні таких перевірок не потрібно буде ані попереджати про них за 10 днів (при планових), ані отримувати у центрального органу у справах захисту прав споживачів згоду на їх проведення (при позапланових заходах).

Джерело:

Ліга-Закон

Комментарии