Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд має намір підвищити безпеку родичів суддів

18

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді включити членів сімей та близьких родичів суддів до переліку осіб, до яких можуть бути застосовані спеціальні заходи захисту. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства юстиції.

Відповідний законопроект уряд ухвалив на засіданні в середу.

“У законі” Про судоустрій і статус суддів “пропонується розширити перелік осіб, щодо яких можуть бути застосовані спеціальні заходи захисту. А саме, крім суддів до цієї категорії будуть належати їх близькі родичі та члени сім’ї”, – сказано в ньому.

При цьому законопроектом пропонується ввести заборону на розголошення даних про суддю органами державної влади, підприємствами, організаціями, а також особам, які отримали їх в процесі своєї діяльності.

“Пропонується також розширити повноваження судових приставів щодо забезпечення громадського порядку в суді, в тому числі шляхом застосування спеціальних засобів, що використовуються при охороні громадського порядку”, – наголошується в повідомленні.

Крім того, законопроектом пропонується забезпечити суддів за рахунок державного бюджету мобільними пристроями для оповіщення їх про небезпеку, а також протипожежними та охоронними сигналізаціями.

Комментарии