Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд має намір підвищити безпеку родичів суддів

0 18

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді включити членів сімей та близьких родичів суддів до переліку осіб, до яких можуть бути застосовані спеціальні заходи захисту. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства юстиції.

Відповідний законопроект уряд ухвалив на засіданні в середу.

“У законі” Про судоустрій і статус суддів “пропонується розширити перелік осіб, щодо яких можуть бути застосовані спеціальні заходи захисту. А саме, крім суддів до цієї категорії будуть належати їх близькі родичі та члени сім’ї”, – сказано в ньому.

При цьому законопроектом пропонується ввести заборону на розголошення даних про суддю органами державної влади, підприємствами, організаціями, а також особам, які отримали їх в процесі своєї діяльності.

“Пропонується також розширити повноваження судових приставів щодо забезпечення громадського порядку в суді, в тому числі шляхом застосування спеціальних засобів, що використовуються при охороні громадського порядку”, – наголошується в повідомленні.

Крім того, законопроектом пропонується забезпечити суддів за рахунок державного бюджету мобільними пристроями для оповіщення їх про небезпеку, а також протипожежними та охоронними сигналізаціями.

Залиште коментар