Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд ліквідовує п’ять вузів МВС

0 17

Кабмін прийняв розпорядження “Про реорганізацію мережі вищих учбових закладів Міністерства внутрішніх справ”.

Згідно з рішенням уряду, передбачено ліквідувати Запорізький юридичний інститут Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Кіровоградський і Херсонський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ, Кримський юридичний інститут Одеського державного університету внутрішніх справ, Прикарпатський юридичний інститут Львівського державного університету внутрішніх справ і реорганізувати Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.А. Дідоренка.

Курсанти, слухачі і студенти учбових закладів, які ліквідуються, продовжать навчання в університетах, до складу яких входили вказані учбові заклади, або інших вищих учбових закладах МВС за їхнім вибором. Матеріально-технічна база ліквідованих вузів буде передана на баланс відповідних ГУВС, УВС і використана для потреб практичних підрозділів і створення міжрегіональних учбових центрів професійної підготовки.

Теги:

вища освіта, МВС

Джерело:

Ліга-Закон

Залиште коментар