Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд хоче створити ще один перевiрний орган

14

Кабiнет Мiнiстрiв України має намiр створити Державну метрологiчну iнспекцiю, яка перевiрятиме торговельнi мережi, АЗС, медичнi установи та лабораторiї на точнiсть проведених ними вимiрювань.

Як повiдомляє прес-служба Мiнiстерства економiчного розвитку i торгiвлi України (МЕРТ), уряд схвалив вiдповiдний законопроект “Про метрологiю та метрологiчну дiяльнiсть” на засiданнi 24 липня.

“Iнспектори з метрологiчного нагляду здiйснюватимуть покладенi на них функцiї в усiх регiонах України”, – йдеться в повiдомленнi мiнiстерства.

МЕРТ, яке є розробником законопроекту, розраховує, що його ухвалить парламент, пiдпише президент, i документ почне дiяти з 2015 року.

Як повiдомлялося, за пiдрахунками Федерацiї роботодавцiв України, на сьогоднi в країнi перевiряти дiяльнiсть бiзнесу можуть 75 держорганiв, 30 iз них мають право зупиняти роботу пiдприємств.

Згiдно з оцiнками Мiжнародної фiнансової корпорацiї (IFC), у 2010 роцi 74% українських пiдприємств вiдвiдали iнспекцiї контрольних органiв, а прямi витрати пiдприємств на проходження перевiрок перевищили 3,2 млрд грн.

Комментарии