Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд хоче створити ще один перевiрний орган

0 14

Кабiнет Мiнiстрiв України має намiр створити Державну метрологiчну iнспекцiю, яка перевiрятиме торговельнi мережi, АЗС, медичнi установи та лабораторiї на точнiсть проведених ними вимiрювань.

Як повiдомляє прес-служба Мiнiстерства економiчного розвитку i торгiвлi України (МЕРТ), уряд схвалив вiдповiдний законопроект “Про метрологiю та метрологiчну дiяльнiсть” на засiданнi 24 липня.

“Iнспектори з метрологiчного нагляду здiйснюватимуть покладенi на них функцiї в усiх регiонах України”, – йдеться в повiдомленнi мiнiстерства.

МЕРТ, яке є розробником законопроекту, розраховує, що його ухвалить парламент, пiдпише президент, i документ почне дiяти з 2015 року.

Як повiдомлялося, за пiдрахунками Федерацiї роботодавцiв України, на сьогоднi в країнi перевiряти дiяльнiсть бiзнесу можуть 75 держорганiв, 30 iз них мають право зупиняти роботу пiдприємств.

Згiдно з оцiнками Мiжнародної фiнансової корпорацiї (IFC), у 2010 роцi 74% українських пiдприємств вiдвiдали iнспекцiї контрольних органiв, а прямi витрати пiдприємств на проходження перевiрок перевищили 3,2 млрд грн.

Залиште коментар