Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд хоче розширити повноваження СБУ

0 14

У Верховній Раді України зареєстрований законопроект № 10555 ініційований Кабінетом міністром України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення боротьби з тероризмом. Текст законопроекту опубліковано на офіційному сайті ВР.

Так, згідно з проектом закону, до закону “Про Службу безпеки України” пропонується внести зміни до пункту 7 частини другої статті 25 в частині надання права СБУ, її органам і співробітникам, у разі проведення заходів щодо боротьби з тероризмом і фінансуванням терористичної діяльності, ініціювати відповідно до закону питання про визнання організації терористичною.

Відповідні зміни щодо повноважень СБУ щодо ініціювання питання про визнання організації терористичної передбачається внести й у закон “Про боротьбу з тероризмом”.

Крім того, проектом закону пропонується доповнити закон “Про боротьбу з тероризмом” новою статтею 113, положення якої будуть регулювати питання визнання організації терористичною.”Ініціювання питання про визнання організації терористичної здійснюється особою, яка одержала офіційне документальне підтвердження визнання цієї організації терористичною в інших країнах.

Рішення про подання адміністративного позову до суду про визнання організації терористичної приймається головою СБУ або його заступником. Визнання організації терористичної здійснюється в установленому законом порядку за рішенням суду.

Теги:

СБУ, повноваження

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар