Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд і парламентська більшість досягли домовленості щодо прийняття наступного тижня антикризового пакета законів

0 14

Керівництво Уряду, Верховної Ради і парламентської більшості досягли домовленості щодо ухвалення 31 березня пакета антикризових законів. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

За його словами, така домовленість досягнута під час наради, яка відбулася 25.03.2009 року.  «Є попередня домовленість підготувати до голосування ці законодавчі акти на вівторок, 31 березня. Я сподіваюся, що парламентська більшість мобілізується для того, щоб цей важливий пакет був проголосований», – підкреслив Олександр Турчинов.

Перший віце-прем’єр-міністр відзначив, що готуються законопроекти, які, зокрема, стосуються питань оподаткування, внесення змін до Держбюджету і пенсійного законодавства. Олександр Турчинов сподівається, що вже сьогодні два законопроекти – про внесення змін до Держбюджету і удосконалення оподаткування – будуть підтримані на засіданні Уряду і направлені до Верховної Ради.

Залиште коментар