Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд обіцяє збільшити одноразову допомогу молодим фахівцям у селі

0 14

Кабінет міністрів України збільшив розмір одноразової адресної допомоги молодим фахівцям, які прийняли рішення працювати в сільській місцевості, в 2 рази – до розміру 10 мінімальних зарплат, що на сьогоднішній день становить 11 470 грн.

Як повідомили в прес-службі уряду, відповідну постанову прийнято на засіданні Кабінету міністрів 10 липня. «Одноразова адресна допомога, починаючи з 1 січня 2014 року, виплачуватиметься в десятиразовому розмірі мінімальної заробітної плати молодим працівникам — громадянам України віком до 35 років, випускникам професійно-технічних і вищих навчальних закладів», — йдеться говориться в повідомленні.

Для одержання допомоги фахівці мають впродовж 6 місяців після закінчення навчання працевлаштуватися самостійно, за направленням навчального закладу або територіального органу укласти трудовий договір на термін не менш як три роки про роботу за одержаною кваліфікацією із закладами, підприємствами, установами і організаціями, які розташовані в селах і селищах.

Проте, варто зазначити, що робочих місць на селі не так вже й багато. Сільська інфраструктура занедбана, життя – безпросвітне, заробітки – мізерні, тому недивно, що молодь у село не лише не їде, а навпаки – тікає звідти. І 11 тисяч урядової допомоги цю проблему не вирішує.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар