Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд затвердив Угоду про співробітництво у сфері молодіжної політики між Україною та Туреччиною

0 2

Кабінет Міністрів України затвердив Угоду між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво у сфері молодіжної політики.

Відповідну постанову, розроблену за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, було ухвалено під час засідання Уряду 12 липня 2022 року.

Зазначена Угода започаткує нормативно-правову базу українсько-турецького співробітництва у сфері молодіжної політики між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством молоді та спорту Турецької Республіки.

«Це важливий документ, який сприятиме подальшому розвитку співробітництва у сфері молодіжної політики між двома країнами та забезпечить необхідні правові умови для розвитку двосторонніх українсько-турецьких зв’язків через центральні органи виконавчої влади та громадські організації молодіжної спрямованості», — повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Співпраця передбачена за такими напрямами:

  • створення умов для інтелектуального самовдосконалення та розвитку молоді;
  • залучення молоді до волонтерства;
  • вивчення та популяризація історичного минулого та культурного сьогодення українського, турецького та кримськотатарського народів;
  • розвиток молодіжних центрів і просторів;
  • популяризація здорового способу життя молоді;
  • розвиток міжкультурного діалогу.

Прийняття відповідної постанови дозволить завершити внутрішньодержавні процедури для набрання чинності Угоди.

 

Міністерство молоді та спорту України

Залиште коментар