Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд затвердив Положення про Національну електронну науково-інформаційну систему «URIS»

0 108

27 вересня 2022 року постановою Кабінету Міністрів України затверджено Положення про Національну електронну науково-інформаційну систему «URIS» і Перелік пріоритетних інформаційних ресурсів системи.

Національна електронна науково-інформаційна система «URIS» (Ukrainian Research Information System) функціонуватиме з метою зберігання, аналізу, моніторингу та управління даними про наукову і науково-технічну діяльність працівників українських освітніх та наукових установ.

Впровадження системи:

  • спростить доступ до наукової інформації;
  • зменшить кількість бюрократичних процедур та дублювання робіт у звітній документації;
  • покращить представлення результатів вітчизняних наукових досліджень;
  • полегшить пошук нових ідей та технологій для українських підприємців.

Також електронна науково-інформаційна система «URIS» сприятиме позитивному іміджу української науки у світі. Створення таких систем є європейською та загальносвітовою практикою, що дозволяє наочно відображати напрацювання наукової сфери в країні.

Наступним кроком буде розроблення та затвердження Міністерством освіти і науки України Порядку роботи Національної електронної науково-інформаційної системи «URIS».

Нагадаємо, Уряд підтримав ініціативу МОН щодо можливості задоволення потреб освіти і науки в межах «UNITED 24».

 

Міністерство освіти і науки України

Залиште коментар