Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд виділив Мінветеранів понад 200 млн грн на будівництво сучасного реабілітаційного закладу “Бородянка-Центр”

0 18

Кабінет Міністрів України виділив Міністерству у справах ветеранів України 200 млн 633,87 тис. гривень на реконструкцію Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління відомства.

Відповідне рішення про виділення коштів із фонду ліквідації наслідків збройної агресії ухвалено на засіданні Уряду.

“Бородянка-Центр” є флагманським проектом Мінветеранів, активне будівництво якого ведеться за підтримки партнерів Міністерства. Він має постати на місці зруйнованого танковим влучанням російських окупантів Центру соціально-психологічної реабілітації населення у селищі міського типу Бородянка (Київська область).

Цей заклад забезпечуватиме надання комплексних послуг із психосоціального відновлення не лише ветеранам війни та їхнім сім’ям, а й постраждалому цивільному населенню. До того ж, відновлення бородянського центру патронує Президент України Володимир Зеленський, який вже віддав на його відбудову сто тисяч доларів – грошову винагороду, яку він отримав разом із Медаллю Свободи, котру вручають у США видатним світовим діячам.

“Дякую керівництву держави та Уряду за підтримку цього дійсно важливого проекту! Ми залучаємо та акумулюємо кошти наших і національних і міжнародних партнерів на цей проект, і відкриті для співробітництва у відбудові нашого Центру”, – зазначила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

 

 

 

 

Міністерство у справах ветеранів України

Залиште коментар