Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд пообіцяв покращити сервіс щодо адмінпослуг

0 1

Уряд окреслив найважливіші стандарти надання адміністративних послуг – особливо у регіонах.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукзазначає Урядовий портал.

Є певні стандарти, які ми записали: час перебування в черзі, час розгляду документів, визначення 50 пріоритетних адміністративних послуг, які надаються громадянам, – підкреслив Олексій Гончарук. – Зміни, які нами запропоновані, базуються на функціональному аналізі райдержадміністрацій, облдержадміністрацій. Там давно є функції, які не виконуються, але на папері числяться. Тому ті скорочення, які ми пропонуємо, ніяким чином на якості адміністративних послуг не відіб’ються. А кошти, які ми зекономимо, будемо спрямовувати на покращення роботи”.

За його словами, відповідні зміни покликані зменшити неефективність процесів, які мають сьогодні місце в багатьох державних та місцевих органах. “У нас надмірна кількість функцій покладена сьогодні на органи державної влади. Ми скорочуємо не людей, ми скорочуємо функції“, – зазначив очільник Уряду.

Залиште коментар