Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд Японії виділив 170 мільйонів доларів США на відновлення України

0 3

Уряд Японії виділив 170 мільйонів доларів США на відновлення України. Кошти буде спрямовано на реалізацію проектів екстреного відновлення, зокрема відбудову критичної інфраструктури.

«Беззаперечним пріоритетом на цьому етапі відбудови є відновлення критичної інфраструктури, необхідної для забезпечення базових потреб громадян. Це необхідний крок для повернення українців до своїх будинків та підтримки економічного розвитку в регіонах.

Підтримка наших партнерів є вкрай цінною та потрібною. Дякую нашим японським партнерам за допомогу в реалізації проектів відновлення.

Розраховуємо, що після перемоги зможемо швидко перейти до реалізації довгострокових інвестиційних проектів», – прокоментував Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Допомога передбачатиме надання японськими партнерами товарів та послуг, необхідних для відновлення.

Фіналізовано це рішення про підтримку буде укладенням грантової угоди з Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA).

Нагадаємо, на початку січня також було оголошено, що Уряд Японії виділяє 95 мільйонів доларів на відновлення України. Ці кошти будуть направлені Програмі розвитку ООН (ПРООН) в рамках партнерської угоди.

 

 

Міністерство інфраструктури України

Залиште коментар