Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уповноважений з прав дитини ініціює скасування таємниці усиновлення

0 21

Юрій Павленко ініціює скасування таємниці усиновлення. На думку Уповноваженого, таємниця усиновлення – це пережиток радянських часів і перепона для контролю і нагляду за вихованням дітей у прийомних сім’ях.

«Таємниця усиновлення, на нашу думку, є  однозначно пріоритетом інтересів дорослих над інтересами дитини і вона суперечить конвенції ООН про права дитини, згідно якої дитина повинна знати  про своїх рідних батьків і про своє реальне народження», – сказав Павленко.

Заразом Юрій Павленко звернувся до Кабінету Міністрів з проханням переглянути і внести зміни в недавню постанову уряду, яка затверджує структуру районної державної адміністрації, однак  не передбачає наявності в цій структурі служби у справах дітей, а отже ліквідовує основний орган, який відповідає за нагляд дітей. Павленко зазначає, що таке рішення матиме негативні наслідки, в першу чергу, для  дітей, які виховуються в прийомних родинах.

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар