Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Укрзалізниця» запустила два модернізовані пасажирських потяги

0 3

Сьогодні за участі Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова АТ «Укрзалізниця» запустила два модернізовані пасажирських потяги.

Зокрема, на маршруті Київ — Рівне — Луцьк розпочав курсування модернізований електропотяг Skoda, а на маршруті Київ — Біла Церква запущено приміський електропотяг, який був оновлений в рамках проекту Kyiv City Express.

«Ми продовжуємо виконувати плани з оновлення рухомого складу, окреслені ще минулого року. Важливо сказати, що ці потяги були модернізовані на українському підприємстві – Київському електровагоноремонтному заводі «Укрзалізниці». Це означає пряму підтримку вітчизняної промисловості та економіки – тисячі збережених робочих місць та виплачені зарплати працівникам. Варто зазначити, що оновлення відбувається з дотриманням принципів безбар’єрності та зручності для маломобільних груп населення. Вважаю, що якість сервісу та клієнтоорієнтованість «Укрзалізниці» починається саме з безбар’єрних рішень – від застосунку для купівлі квитків до комфорту матерів, які подорожують з дітьми. Упевнений, що саме такий підхід свідчить про системні якісні зміни пасажирських перевезень», – прокоментував Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Потяг на маршруті Київ — Рівне — Луцьк складається з 6 двоповерхових вагонів і має 636 місць. Потяг є інклюзивним та передбачає зручне перевезення пасажирів з дітьми та велосипедистів. Він може перевозити близько 40 тис. пасажирів на місяць.

Модернізований потяг з Києва до Білої Церкви курсуватиме на найбільш завантаженому напрямку Київщини — фастівському. Наразі заповненість складає 80% у 25 парах потягів на цьому напрямку, в той час, як середній вік вагонів становить 30 років. Як і Skoda, цей модернізований потяг є інклюзивним та передбачає зручне перевезення пасажирів з дітьми та велосипедистів. Його запуск покращить якість приміських перевезень для понад 20 тис. українців, які щодня подорожують фастівським напрямком.

Нагадаємо, що 4 серпня було повністю оновлено рухомий склад на маршруті Київської кільцевої електрички.

 

Міністерство інфраструктури України

Залиште коментар