Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Укрзалізниця» має розрахуватися за event-послуги 

0 3


Посилаючись на те, що відповідач надані послуги не оплатив, позивач просив стягнути з відповідача на свою кориcть суму боргу, борг з урахуванням встановленого індексу інфляції за час прострочення 132523,45 грн, 3 % річних з простроченої суми 36798,89 грн, а також понесені ним у справі судові витрати.
У грудні 2018 року ТОВ «Таврійські ігри» звернулося з позовом до Господарського суду м. Києва про стягнення боргу, сум за прострочення виконання боржником грошового зобов`язання, ціна позову – 1079321,98 грн.

Позивач зазначав, що він протягом 10–11 квітня 2017 року надав відповідачу послуги з маркетингових заходів з прийому керівництвом ПАТ «Українська залізниця» офіційних делегацій залізниць Грузії, Азербайджану та Казахстану для обговорення питань та узгодження дії щодо входження ПАТ «Українська залізниця» до Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту вартістю 909999,64 грн.

У відзиві на позовну заяву відповідач проти позову заперечував, посилаючись на те, що договір з позивачем не був укладений, а акт надання послуг підписаний неуповноваженою особою.

Суд першої інстанції позов ТОВ «Таврійські ігри» задовольнив частково. Однак апеляційний суд це рішення скасував у частині задоволення позовних вимог та ухвалив нове.

4 грудня 2019 року колегія суддів КГС ВС задовольнила касаційну скаргу ТОВ «Таврійські ігри», скасувавши рішення апеляційного суду й залишивши у силі рішення суду першої інстанції.

З повним текстом постанови КГС ВС від 4 грудня 2019 року у справі № 910/17687/18 можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – http://reyestr.court.gov.ua/.

Залиште коментар