Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Укртелеком» подав в суд на «Київстар»

0 16

Телекомунікаційна компанія «Укртелеком» почала судову тяжбу з найбільшим українським мобільним оператором «Київстар», пише видання «КоммерсантЪ-Украина».

16 лютого 2009 року відбулося перше засідання Господарського суду Києва, на якому розглядався позов національного оператора зв’язку «Укртелеком» до компанії «Київстар», в якому державний оператор «просить суд визнати укладеним договір «Про надання телекомунікаційних послуг» на 2009 рік» з компанією «Київстар».

Як вказано в позовній заяві, 10 грудня «Укртелеком» направив «Київстару» проект нового договору, що передбачає встановлення симетричних ставок. Досі «Укртелеком» платив за доступ до мережі «Київстар» 50 коп, а «Київстар»- тільки 25 коп.

В «Укртелекомі» від коментарів відмовилися. У «Київстарі» дії «Укртелекому» називають нелогічними. «Спочатку вони ініціюють в АМКУ і НКРЗ розгляд питання про зниження ставок доступу в мережі мобільних операторів до 25 коп./хв., а потім у своєму позові називають тариф 50 коп./хв. економічно обґрунтованим, – говорить начальник департаменту регуляторно-правового забезпечення «Київстара» Андрій Осадчук.

«У разі підвищення ставки доступу в мережу «Укртелекому» до 50 коп./хв. «Київстар» втратить близько 300 млн. грн., – говорить аналітик Concorde Capital Олександр Паращий. – В цьому випадку «Київстар» буде вимушений підвищити для своїх абонентів вартість дзвінків на номери «Укртелекому».

Нагадаємо, 5 лютого «Укртелеком» повідомив, що оператор вважає старий договір з «Київстаром» недійсним. Тоді в «Київстарі» заявили, що не одержали повідомлення про розірвання договору у встановлені терміни, а тому вважають його пролонгованим до 1 січня 2010 року.

Джерело:

ProUA

Залиште коментар