Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Укрпромбанк оприлюднив списки своїх майже 10 тис. боржників

0 15

Укрпромбанк, що входить до групи найбільших фінустанов, на своєму офіційному сайті оприлюднив інформацію про позичальників – фізичних і юридичних осіб з простроченою заборгованістю. Про це йдеться в повідомленні банку.

У списках знаходяться 9 371 позичальник-фізособа і 351 позичальник-юрособа.

У разі погашення позичальниками заборгованості перед банком, вони будуть вилучені зі списку.

Тимчасова адміністрація просить всіх позичальників уважно віднестися до питання погашення простроченої заборгованості, яка дозволить стабілізувати роботу Укрпромбанка, банківської системи України в цілому і позитивно вплине на економіку країни.

Укрпромбанк відзначає, що оприлюднив список позичальників відповідно до указу №813/2009 від 8 жовтня «Про заходи по забезпеченню відновлення стабільності в банківській системі».

Нагадаємо, даним указом Президент Віктор Ющенко доручив Національному банку оприлюднити перелік недобросовісних позичальників банків з тимчасовими адміністраціями.

Ющенко також доручив Службі безпеки України і Міністерству юстиції перевірити законність ухвалених рішень судів про ліквідацію підприємств-боржників банку «Надра» і Укрпромбанка.

Раніше аналогічно зробив банк «Надра» , також оприлюднивши інформацію про найбільших позичальників – фізичних і юридичних осіб.

Джерело:

proUA

Залиште коментар