Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Укрдержрєєстр відстежуватиме ЗМІ з новими програмами

0 20

Державна реєстраційна служба в кінці 2012 року уклала угоди на придбання програм, які повинні моніторити закупівлі і згадки про службу в ЗМІ. Про це повідомляє сайт “Наші гроші” із засланням на “Вісник державних закупівель”.

Вартість програм, придбаних без передачі права власності, склала 589 тис.грн. Держслужба заплатила ПАО “Фінпорт Текнолоджіс Інк.” 320 тис. грн за програму, яка може заносити в базу даних публікації з джерел, оцінювати інформаційну активність, аналізувати позитивні і негативні публікації.

Ще 269 тис. грн. коштувала програма ТОВ “Веб-сервер формат”, яка дозволяє контролювати і аналізувати ключові показники діяльності комітету конкурсних торгів Держслужби, а також забезпечує автоматизацію процесу підготовки необхідної документації при проведенні тендерів.

З моменту створення в 2011 році Державна реєстраційна служба, яка знаходиться у веденні міністра юстиції Олександра Лавриновича, провела 26 результативних тендерів на 29,78 млн грн. Тобто в середньому держслужба проводила два тендери на місяць.

Теги:

Укрдержреєстр

Джерело:

Дело

Залиште коментар