Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Укрдержреєстр провів Інформаційний день

0 16

27 вересня 2012 року у Державній реєстраційній службі України відбувся Інформаційний день Укрдержреєстру для засобів масової інформації. Журналістам була запропонована програма, яка передбачала екскурсію, презентації директорів Департаментів за напрямками роботи, семінар «Запровадження нової системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно», практикум та брифінг.

Спікерами заходу виступили: Єфіменко Л.В., Голова Державної реєстраційної служби України; Завальна І. І., Перший заступник Голови Укрдержреєстру; Лещенко А. О., заступник директора Департаменту державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Учасниками Інформаційного дня також були: Горбунова Л.М.,помічник Міністра юстиції України; Курдельчук Д.М., Голова Громадської ради при Укрдержреєстрі.

Інформаційний день розпочався екскурсією журналістів з відділу контролю та документального забезпечення Департаменту контролю, документального забезпечення, інформаційних технологій та адміністративно-господарської роботи по структурних підрозділах Укрдержреєстру. Таким чином, представники ЗМІ мали можливість ознайомитися з процедурою реєстрації та задоволення запитів громадян відповідно до компетентності служби.

У рамках семінару для ЗМІ, було надано ґрунтовну і детальну інформацію, роз’яснено всі особливості і переваги нової системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, яка запроваджується з 1 січня 2013 року.

 

Теги:

“Вісник Укрдержреєстру”, Державна реєстраційна служба України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар