Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Укрдержреєстр хоче зобов’язати БТI передати реєстровi книги органам держреєстрацiї до кiнця року

0 12

Державна реєстрацiйна служба (Укрдержреєстр) має намiр зобов’язати Бюро технiчної iнвентаризацiї (БТI) до 1 сiчня 2014 року передати реєстровi книги органам державної реєстрацiї речових прав на нерухоме майно, повiдомила перший заступник голови Укрдержреєстру Iнна Завальна.

“Нинi ще вирiшується питання про термiн передачi. Ми хочемо обмежити його перiодом до 1 сiчня 2014 року. Крiм того, в документi буде прописано, що наш держреєстратор використовуватиме данi з паперових реєстрових книг пiд час реєстрацiї та для надання iнформацiї”, – повiдомила I.Завальна.

За її словами, вiдповiдну норму буде прописано в розроблюваному Укрдержреєстром законопроектi, що зобов’язує БТI передати реєстровi книги органам держреєстрацiї. Цього тижня документ буде передано на погодження до Мiнiстерства юстицiї, пiсля чого – на розгляд Кабiнету Мiнiстрiв.

“Поки що у нас немає повного розумiння щодо кiлькостi реєстрових книг, якi є в БТI. Тому спочатку ми хочемо з’ясувати їх кiлькiсть, скiльки нам знадобиться часу для переведення iнформацiї з паперового в електронний вигляд i скiльки коштiв буде необхiдно на це витратити”, – повiдомила перший заступник голови Укрдержреєстру.

I.Завальна повiдомила, що вiдомство вже запросило цю iнформацiю у БТI. “Тому ми вже зробили запити у БТI й очiкуємо вiд них iнформацiю. Для розумiння: йдеться про досить великий обсяг робiт iз переведення iнформацiї в електронний вигляд. Наприклад, у Запорiзькому мiському БТI, що обслуговує Запорiжжя та один iз районiв Запорiзької областi, нараховується 1,5 тис. книг iз середньою кiлькiстю сторiнок приблизно 500 кожна. У Харкiвському БТI їх близько 3 тис. I весь цей масив нам треба прийняти”, – сказала вона.

Теги:

Укрдержреєстр, БТІ, нерухоме майно

Залиште коментар