Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Укрдержреєстр відкрив в Херсоні центр з обслуговування жителів Криму

0 93

Міністерство юстиції відкрило в Херсоні центри реєстрації майнових прав та громадянського стану для жителів Криму. Про це повідомив глава Мін’юсту Павло Петренко після прес-конференції в Українському кризовому медіацентрі.

Нагадаємо, 7 березня Петренко повідомив, що до ряду реєстрів в Криму заблоковано доступ. “Вони там призначили нібито міністра юстиції Криму, який з озброєними людьми намагався захопити приміщення наших органів юстиції. Ми так само заблокували доступ до інших реєстрів, щоб зберегти інформацію щодо наших громадян з нерухомості, з майнових прав, інформацію про підприємства та фізичних осіб “, – сказав глава Мін’юсту.

“Розуміючи, що існують нагальні потреби у людей, що проживають в Криму, у переоформленні своїх прав, ми відкрили відповідні центри реєстрації майнових прав та громадянського стану в Херсоні”, – сказав Петренко. “Всі 17 реєстрів, які обслуговуються Міністерством юстиції, можна зробити ці дії тільки у Херсоні”, – додав він.

Також міністр Петренко заявив про загрозу державної та приватної власності на території Криму. “На сьогодні є загроза як для державної, так і приватної власності, тих об’єктів, які знаходяться на території Криму… Росія сьогодні порушила всі мислимі і немислимі норми міжнародного права, як публічного, так і приватного ” ​​, – сказав Петренко.

Нагадаємо, Укрдержреєстр веде наступні реєстри : актів цивільного стану, іпотек, майнових прав на нерухомість, юросіб та фізосіб- підприємців, об’єднання громадян, ЗМІ та інформагентств, громадських формувань.

Джерело:

Дело

Залиште коментар