Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україну запросили на конференцію з приводу реформування ЄСПЛ

0 20

Посол від імені Міністра закордонних справ та Міністра юстиції Великої Британії передав О.Лавриновичу запрошення до участі у Конференції, яка відбудеться у м. Брайтон (Велика Британія) 18-20 квітня 2012 року, а також пропозицію очолити делегацію України на згаданій Конференції. Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

За результатами роботи Конференції планується ухвалення підсумкового документа, який охопить проблемні питання та надасть спільні пропозиції країн Ради Європи щодо вирішення проблем діяльності Європейського суду з прав людини.

Зокрема, на Конференції пропонується обговорити заходи, спрямовані на розвантаження Європейського суду. У тому числі, планується виробити принципи прийнятності справ, що допускатимуться до розгляду судом.

Крім того, планується обговорити проблему виконання рішень Європейського суду на національному рівні. Зокрема, порушуватимуться питання виконання загальної частини рішень суду, які, зазвичай, потребують змін національного законодавства, а інколи й Конституції країн.

Як повідомляє прес-служба мін’юсту, О.Лавринович підтвердив зацікавленість України в реформуванні Європейського суду з прав людини та вирішенні тих проблем, які зменшують ефективність діяльності суду та створюють перепони для виконання рішень суду на національному рівні.

Теги:

Європейський суд з прав людини, Міністерство юстиції України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар