Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україну визнали країною третього світу

0 17

Згідно з дослідженням Global Wealth Report, у якому вивчається рівень добробуту у всьому світі, Україну віднесли до країн третього світу, тобто найбідніших.

Свій звіт аналітики Credit Suisse складали на основі ринкової вартості фінансових і нефінансових активів людей за вирахуванням боргів, які набирає за них держава. За цими критеріями, заможні країни – це держави, де кожен мешканець “коштує” від $ 5 000 до $ 25 000, пише “Комсомольська правда” в Україні. До таких на нашому континенті відносяться Росія, країни Центральної та Східної Європи, Середньої Азії, Монголія і Китай. Але не Україна.

Так, на середину 2012 року статок дорослого українця в середньому складав $ 3251 – майже стільки ж, скільки у жителів Нікарагуа або Гайани. При цьому за рівнем “особистого” боргу – тобто обсягу боргового навантаження на одного дорослого громадянина – Україна близька до багатших країн.

З 2000 року боргове навантаження на кожного її громадянина України виросла в 50 разів. Це світовий рекорд. Навіть у Росії, яка йде третьою за темпами зростання співвідношення “борг/статки”, зростання за останні 12 років – “лише” в 20 разів.

Нагадаємо, станом на 1 вересня 2012 загальний розмір прямого державного боргу склав 390,839 млрд гривень (48,897 млрд доларів), у тому числі зовнішній борг – 24,709 млрд доларів, внутрішній – 193,336 млрд гривень (24,188 млрд доларів).

Джерело:

ТСН

Залиште коментар