Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україну сприймають як одну з трьох найбільш корумпованих країн

0 16

Топ-менеджери компаній вважають Україну однією з найбільш корумпованих країн разом з Бразилією та Колумбією. Все більше бізнесменів готові давати хабарі, щоб зберегти або розширити свій бізнес.

Серед трьох країн, які сприймаються як найбільш корумповані виявилися Колумбія, Україна і Бразилія. Про це свідчить дослідження, проведене аудиторською компанією Ernst & Young.

За даними дослідження, все більше топ-менеджерів у всьому світі готові давати хабарі, щоб зберегти або розширити свій бізнес. При цьому бажання продемонструвати економічне зростання переважує над занепокоєнням щодо етики або навіть штрафів.

Аналітики компанії Ernst & Young стверджують, що за даними їхнього дослідження, кількість топ-менеджерів, які готові давати хабарі, особливо, освоюючи нові ринки, зросла з 9% в минулому році до 15%. «Ріст і етичне ведення бізнесу в умовах сучасних ринків можуть здатися конкурентами», — сказав Девід Стульб з Ernst & Young.

З опитаних 400 фінансистів про згоду дати хабар, щоб убезпечити бізнес, заявили 15%, ще 4% готові заплатити, щоб приховати фінансові показники. «Ця група керівників є найбільшою в абсолютних показниках, але, якщо врахувати відповідальність, яка на них покладена, вони створюють значні ризики для свого бізнесу і для рад директорів», — йдеться в дослідженні Ernst & Young.

Більше половини керівників вважають, що радам директорів вистачає детального розуміння того, в чому полягає їхній бізнес, а нездатність застосувати покарання знищує установки менеджменту.

Теги:

корупція, хабарництво

Джерело:

Зеркало тижня

Залиште коментар