Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україну просять поділитися досвідом написання КПК

0 20

У Адміністрації Президента України заявляють, що дія Кримінального процесуального кодексу припинятися не буде. Про це на брифінгу сказав радник Президента України Андрій Портнов.

“Хочу заспокоїти наших опонентів: зупинки, припинення або перенесення в часі Кримінального процесуального кодексу не буде”, – заявив він.

По словах Портнова, існує багато спекуляцій і маніпулятивній інформації щодо норм нового КПК. Зокрема, сказав Портнов, не відповідає дійсності повідомлення, що нібито після вступу до дії цього КПК громадянам потрібно завжди при собі мати паспорт. Також не відповідає дійсності те, що сьогодні правоохоронні органи можуть проводити обшуки без дозволу суду.

Він підкреслив, що на сьогоднішній день КПК працює в повному об’ємі, і в ньому немає жодної норми, яку б неможливо було виконувати. “Якщо відкинути всю дезинформацію щодо нового кодексу, то перший місяць його роботи, не дивлячись на негативні прогнози, не привів ні до однієї системної помилки, і ми вважаємо, що Кримінальний процесуальний кодекс працює в повному об’ємі і є найбільш успішним документом у сфері кримінального провадження України”, – сказав Портнов.

За його словами, до України вже звертаються інші держави з проханням поділитися досвідом по реформуванню кримінальної юстиції.

Наразі спостерігається накопичення кримінальних проваджень при високій плинності кадрів у правоохоронному відомстві.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар