Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українців внесуть в Єдиний демографічний реєстр

0 20

Єдиний державний демографічний реєстр (далі – Реєстр) – електронна інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки і використання інформації про особу та про документи Реєстру. Реєстр є функціонально єдиною системою, що складається з Головного та резервного обчислювальних центрів та вузлів уповноважених суб’єктів.

Згідно з законопроектом функціонування Реєстру забезпечується головним розпорядником Реєстру через уповноважений орган. Головний розпорядник Реєстру забезпечує накопичення, актуалізацію, перевірку, збереження інформації, надання довідок та звітів, заявки на отримання яких надходять захищеними каналами зв’язку від уповноважених суб’єктів.

До Реєстру вноситиметься така інформація про особу: прізвище та ім’я особи; дата народження/смерті; місце народження; стать; дата внесення інформації про особу до Реєстру; відомості про батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників та інших представників; відомості про громадянство або його відсутність та підстави набуття громадянства України; реквізити документів, виданих особі (тип, назва документа, серія, номер, дата видачі та уповноважений суб’єкт, що видав документ, строк дії документа); відомості про документи, які підтверджують смерть особи або про визнання особи померлою чи безвісно відсутньою; відцифрований зразок підпису особи; відцифрований образ особи; додаткова змінна інформація (тут поле діяльності – необмежене..

Мовою ведення Реєстру є українська.

Теги:

демографічний реєстр

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар