Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українців прослуховують і вдома, і за кордоном

0 19

Спецслужби України мають усі необхідні технічні можливості для прослуховування громадян, як на території країни, так і за кордоном. Про це заявив колишній заступник голови Служби безпеки України Олександр Скіпальський на прес-конференції, повідомляють “Українські новини”.

“Запам’ятаєте: для розвідки, якщо поставлено завдання, немає слова “неможливо”… Якщо мета поставлена, то технічні можливості прослуховування є”, – сказав він.

“На кожному кроці ми знаємо, що наших громадян прослуховують як тут, так і за кордоном. Усе залежить тільки від того, чи становить це інтерес для спецслужби, чи ні”, – заявив колишній співробітник СБУ.

При цьому О. Скіпальський наголосив, що 99,9% українських громадян не становлять інтересу для спецслужб, оскільки вони законослухняні.

Теги:

СБУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар