Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українців хочуть позбавити анонімності в інтернеті та соцмережах

0 17

Про це повідомив начальник управління з боротьби із кіберзлочинністю МВС Максим Литвинов. “Головною причиною такого стану поширення та розвитку кіберзлочинності є саме анонімність, тому що вона провокує безкарність. Тому її потрібно скорочувати”, – сказав він.

Водночас, зі слів Литвинова, у цьому питанні варто знайти баланс між необхідністю запобігання скоєнню злочинів анонімними користувачами мережі інтернет та захистом громадян від нелегального використання їхніх персональних даних. Він зазначив, що зараз із цього питання проходить багато семінарів, у тому числі у зв’язку із прийняттям закону про захист персональних даних, а також ведеться обговорення двох проектів законів про моніторинг телекомунікацій.

На думку Литвинова, компромісним варіантом у цій сфері може стати прийняття закону про продаж SIM-карток із ідентифікацією абонента. “Це один із кроків для того, щоб ідентифікувати абонента, тобто кінцевого користувача обладнання. Це один зі шляхів, щоб Facebook або інші соціальні мережі були не за паспортами, а щоб ідентифікувати кінцевого власника обладнання – це зменшить навантаження на соціальні мережі, тобто це один із компромісних кроків”, – сказав він. Водночас начальник управління додав, що є ще низка інших пропозицій, які тільки обговорюють.

Теги:

персональні дані, інтернет

Джерело:

ТСН

Залиште коментар