Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українцям розширять перелік техніки, яку можна ввозити без дозволу

17

Комісія схвалила проект нового переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних приладів, для ввезення яких непотрібні дозволи.

Згідно з переліком, ухваленим у 2010 році, без дозволу, серед іншого, можна ввезти два мобільних телефони, два ноутбуки з модулями WiMAX, Wi-Fi або Bluetooth, дві бездротових гарнітури, два GPS-навігатора, чотири бездротових модеми, чотири дитячих рації, десять радіомікрофонів.

У новій редакції планують дозволити українцям завозити бездротові монітори, принтери, клавіатури та аудіо- і відео-програвачі, 3D-окуляри, фото- та відеокамери, фотоспалахи (до чотирьох одиниць), планшетні комп’ютери, електронні книги, комунікатори і записні книжки (до двох одиниць).

Також не потрібно буде отримувати дозволи на ввезення мікрохвильових печей, електровимикачів на радіоуправлінні, магнітно-резонансних томографів та іншої медичної апаратури. Загалом перелік планують розширити на 11 позицій.

Нововведення стосуються громадян, які ввозять радіоелектроніку для особистих потреб.

Джерело:

БіБіСі

Комментарии