Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українцям розширять перелік техніки, яку можна ввозити без дозволу

0 17

Комісія схвалила проект нового переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних приладів, для ввезення яких непотрібні дозволи.

Згідно з переліком, ухваленим у 2010 році, без дозволу, серед іншого, можна ввезти два мобільних телефони, два ноутбуки з модулями WiMAX, Wi-Fi або Bluetooth, дві бездротових гарнітури, два GPS-навігатора, чотири бездротових модеми, чотири дитячих рації, десять радіомікрофонів.

У новій редакції планують дозволити українцям завозити бездротові монітори, принтери, клавіатури та аудіо- і відео-програвачі, 3D-окуляри, фото- та відеокамери, фотоспалахи (до чотирьох одиниць), планшетні комп’ютери, електронні книги, комунікатори і записні книжки (до двох одиниць).

Також не потрібно буде отримувати дозволи на ввезення мікрохвильових печей, електровимикачів на радіоуправлінні, магнітно-резонансних томографів та іншої медичної апаратури. Загалом перелік планують розширити на 11 позицій.

Нововведення стосуються громадян, які ввозять радіоелектроніку для особистих потреб.

Джерело:

БіБіСі

Залиште коментар