Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці зможуть отримати візу до Великої Британії тільки через Польщу

0 13

Рішення про видачу віз громадянам України до Великої Британії з 16 липня приймається в регіональному прикордонному центрі Сполученого Королівства у Варшаві. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ (МВС) Великої Британії.

За інформацією посольства Великої Британії в Україні, дане рішення ухвалене у зв’язку з економічними причинами в рамках проведення Великою Британією політики централізації видачі віз, якою будуть охоплені всі країни Центральної і Східної Європи. Зокрема, Сполучене Королівство за останні три роки перенесло до свого посольства у Варшаві розгляд документів на отримання віз для громадян Латвії, Литви, Чехії, Молдови, Словаччини, Болгарії і Румунії.

При цьому процес надання віз громадянам України в цілому не зміниться. У громадян України немає необхідності їхати в Польщу до варшавського центру служби імміграції та кордонів Великої Британії, оскільки документи треба подавати до візового центру в Києві.

Всі бажаючі отримати візи повинні подавати онлайн заявку через веб-сайт visa4UK і потім отримати інформацію про дату подачі документів у візовий центр компанії VFS в Києві.

У МВС відзначили, що за пересилку документів до Варшави і назад у Київ не будуть стягуватися додаткові кошти. Агентство буде приймати рішення щодо видачі віз протягом 15 днів. Заяву може бути прийнято за три місяці до передбачуваної дати поїздки.

Як повідомлялося, громадяни України зможуть їздити до Ірландії за наявності візи Великобританії до жовтня 2016 р.

Теги:

візовий режим

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар