Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Украінці заплатять 40 мільйонів за нове посольство в Польщі

0 11

Кабінет міністрів виділив Міністерству закордонних справ 42,3 мільйона гривень на придбання або будівництво нерухомого майна для потреб посольства України в Польщі.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабміну, передає “Економічна правда”. Згідно з документом, Міністерство фінансів має спрямувати зазначені кошти за рахунок програми державних капітальних витрат.

Українське посольство у Польщі знаходиться на одній з центральних алей Варшави. На ній також знаходиться адміністративний будинок польського МЗС.

Як відомо, у серпні Кабмін дозволив МЗС направити 11 мільйонів гривень на поліпшення умов роботи закордонних дипломатичних установ.

У липні Кабмін виділив МЗС 13,5 мільйонів гривень на завершення проектних робіт з будівництва службово-житлового комплексу дипломатичного представництва України в Росії.

Теги:

розпорядження Кабміну, посольство України в Польщі, МЗС України

Залиште коментар