Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці заплатять 300 млн за покращення офісів та відпочинку влади

0 13

За останні два з половиною місяці органи влади замовили будівельні роботи, направлені на покращення офісів та відпочинкових зон, на 343,59 млн гривень, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Для порівняння, це на 79,44 млн грн більше, ніж в цей же період замовлено будівельних робіт по дитячих садках всієї України.

З 1 червня по 15 серпня в “ВДЗ” опубліковано дані про реконструкцію, ремонти та добудову низки об’єктів Державного управління справами, Генеральної прокуратури, судів, Національного банку, місцевих органів влади на 343,59 млн грн.

Нагадаємо, раніше управління Національного банку в Івано-Франківській області уклало угоду на добудову оздоровчого комплексу на 23,150 млн грн.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар