Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці встановили в Чехії рекорд за кількістю прохань про надання притулку

0 13

Українці встановили рекорд в Чехії – вони частіше за інших звертаються з проханням про надання їм права на політичний притулок. Про це свідчать дані Європейського статистичного комітету (Eurostat).

Міністерство внутрішніх справ Чехії в минулому році отримало від українців 115 заяв з проханням надати політичний притулок. За даними Eurostat, це становить 15% від загального числа заяв, поданих громадянами так званих “третіх країн”. У січні статус політичного біженця в Чехії отримав екс-міністр економіки України Богдан Данилишин.

Прес-секретар МВС Чехії Володимир Ржепказауважив, що Чехія стає для українців цільовою країною. За його словами, основна маса – це українські ґастарбайтери. Коли дія візи закінчується, вони намагаються легалізуватися як особи, що потребують міжнародного захисту.

Еurostat зазначає, що кожна країна ЄС має свою імміграційну специфіку. Угорщина і Словаччина приваблюють, наприклад, афганських біженців, Польща – російських, Чехія – окрім українців, в’єтнамських і монгольських біженців.

Залиште коментар