Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці стурбовані відношенням адміністрації Януковича до їх прав

0 20

Більшість українців стурбована відношенням Адміністрації президента до прав і свобод громадян. Такі результати опитування громадської думки, проведеної Міжнародним фондом виборчих систем (IFES) з 16 по 30 липня 2011 року, які представив сьогодні на прес-конференції головний дослідник IFES Ракеш Шарма.

Зокрема, стурбовані відношенням адміністрації Януковича до прав і свобод громадян 32% респондентів, сильно стурбовані – 26%. Рік тому дуже стурбованих із цього приводу українців було всього 16%.

Задоволені відношенням адміністрації президента до прав і свобод громадян 22%, рік тому таких було 26%.

На заході країни судові процеси вважають політичним замовленням 63% українців, в північних регіонах – 54%, в центрі і Києві – по 43%. 46% жителів південних регіонів і 44% жителів східних регіонів вважають звинувачення, висунуті Тимошенко і Луценку, законними.

Опитування було проведене у всіх адміністративно-територіальних одиницях України. Вибірка – 1515 респондентів у віці від 18 років. Погрішність +/- 2,52%.

Теги:

соціологічне опитування, права і свободи людини

Залиште коментар