Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці скаржаться на корупцію, дискримінацію і катування

0 15

Найбільш кричущими порушеннями прав людини українці вважають корупцію у правоохоронній та судовій системах, дискримінацію за статевою і соціальною ознакою й катування у міліції.

Це – результати опитування у рамках кампанії «Права людини в Україні», які провели українські неурядові громадські організації та експерти Програми розвитку ООН. Результати опитування оприлюднили сьогодні у Києві.

Серед основних тем, які турбують українців і на які звернула увагу міжнародна спільнота, – «питання, пов’язані з судоустроєм, з правом на справедливий суд, з антидискримінаційним законодавством в Україні. Також (людей) хвилюють права дитини, гендерна рівність, питання торгівлі людьми, права мігрантів та біженців, права людей-інвалідів, свобода преси», – зазначила менеджер сектору демократичного врядування Програми розвитку ООН Юлія Щербиніна.

Україна звітувала перед ООН про ситуацію з правами людини у женевській штаб-квартирі ООН 24 жовтня 2012 року. Такі звіти відбуваються у рамках ООНівського Універсального періодичного огляду. Свої звіти виголошують представники влади та неурядових правозахисних організацій. Попередній звіт України відбувся восени 2008 року.

Джерело:

Радио свобода

Залиште коментар