Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці щодня витрачають на хабарі від 3 до 10 млн грн

0 20

Громадські активісти в рамках проекту СТБ під назвою «Я дала хабара за свою дитину» впродовж 8 місяців приймали звернення громадян щодо хабарів.

«Найчастіше українці нелегально платять за пологи чи операції, а також за влаштування дитини в дитячий садок», – зазначають в сюжеті.

Зокрема, найбільша заявлена сума хабара склала 8 тисяч гривень за влаштування дитини в перший клас Київського ліцею, а найменша – 50 гривень щомісяця «за людське ставлення до дитини» в столичному дитячому садку.

Як повідомлялось, згідно з рейтингом Transparency International, який оприлюднено 5 грудня, Україна посіла 144-те місце в Індексі сприйняття корупції-2012. Сусідами України в цьому списку стали Бангладеш, Камерун, Центральноафриканська республіка, Республіка Конго та Сирія.

Нагадаємо, після приходу до влади Віктора Януковича у 2010 році Україна перемістилася на 152-е з 134-го місця в індексі Transparency International.

Теги:

хабарництво

Залиште коментар