Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці не вірять щирості влади у прагненні подолати корупцію

0 9

Громадяни України вважають, що влада всіх рівнів має невелике бажання подолати корупцію. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у співпраці з Європейською дослідницькою асоціацією.

Зокрема, у добрі наміри Президента та його Адміністрації вірять 16,8% респондентів, намаганням міської та сільської влади подолати корупцію довіряють 13,5% опитаних, Кабінету міністрів – 11%, у такі ж наміри судової системи – лише 6,9%.

Незважаючи на низьку довіру, понад 77% респондентів вважають боротьбу з корупцією обов`язком Президента, 45,5% – Верховної Ради і 33% – міліції з прокуратурою та Кабінету міністрів.

«Варто зазначити, що на п`яте місце серед відповідальних громадяни поставили себе (18%), що свідчить про їх свідому позицію», – сказала керівник експертної ради Європейської дослідницької організації Світлана ГОРНА.

Опитування проводилося Київським міжнародним інститутом соціології у співпраці з Європейською дослідницькою організацією у березні-квітні 2011 року в усіх областях України та АР Крим методом особистого інтерв`ю. Вибірка є репрезентативною для дорослого населення (віком від 18 років) України і становить 10 тис. 639 осіб. Ймовірна похибка +-1%.

Теги:

корупція, антикорупційна дільність

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар