Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці не поспішають укладати шлюбний контракт

0 11

Міністерство юстиції констатувало, що в країні у 2010 році було укладено 1 037 шлюбних контрактів, що на 10,08% більше, ніж у попередньому році.

У повідомленні прес-служби, зокрема, зазначається, що майже половину – 417 шлюбних контрактів – було укладено в Києві. При цьому в Київській області їх було укладено лише 28.

Також серед регіонів, де найбільше укладалося шлюбних контрактів, Одеська область – 75, Дніпропетровська – 71, Харківська – 64, Донецька – 44, Львівська – 43, Запорізька – 37, Полтавська область і Крим – по 33.

При цьому в Кіровоградській області в 2010 році було укладено всього 2 шлюбних контракти, а в Миколаївській – 6.

У повідомленні зазначається, шлюбні контракти так і не стали популярними серед наших співвітчизників. Зокрема, за сім років дії Сімейного кодексу, що визначив поняття, зміст й правила укладання шлюбного контракту, цією можливістю в країні скористалося лише майже 6 тис. подружніх пар.

Також підкреслюється, що часто шлюбні договори укладаються подружніми парами, де один з подружжя є іноземцем.

Нагадаємо, в 2010 році кількість розлучень в Україні скоротилася на 14% порівняно з 2009 роком до 126 тис.

Теги:

шлюбний контракт

Залиште коментар