Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці хочуть повернути смертну кару

0 21

Більшість українців не почувають себе в безпеці в країні і хотіли б повернути смертну кару. Про це свідчать результати соцдослідження, проведеного компанією Research&Branding Group.

Так, у 76% українців немає почуття захищеності від будь-яких насильницьких дій по відношенню до себе. Протилежну думку висловлює 17% опитаних.

Головною причиною відсутності почуття безпеки майже в половини українців (45%) є безкарність в скоєнні злочинів.

Бездіяльність міліції як основну причину для себе визначили 30% респондентів, 21% скаржиться на неправильне виховання і загальне падіння моралі.

Низький рівень життя і несформовану систему цінностей серед причин відсутності почуття безпеки назвала приблизно рівна кількість учасників опитування – 17% і 15% відповідно.

Крім того, вважає більша частина населення (76%), українське суспільство деградує в плані доброзичливості людей один до одного. Заперечують це 17% опитаних, а 7% не визначилися з відповіддю на це питання.

65% респондентів відзначили потребу в посиленні покарання за протизаконну діяльність, як єдине правильне рішення. 27% не згодні з таким критичним рішенням.

Доросле населення України також виступає проти дозволу носіння вогнепальної зброї. Такої думки дотримується 79% респондентів.

Крім того, 57% населення виступили за повернення судової системи України до смертної кари в покаранні за особливо важкі злочини.

Дослідження проводилося в період з 22 березня по 1 квітня 2012 року. Було опитано 2078 осіб. Очікувана похибка вибірки становить близько 2,2%.

Теги:

злочинність, смертна кара

Залиште коментар