Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці через Європейський суд вибивають з держави чималі суми

0 11

За рішеннями Європейського суду з прав людини Україна справно сплачує відшкодування позивачам. За 2008 рік країна виплатила скаржникам п’ять мільйонів гривень такої компенсації. Про це повідомила заступник міністра юстиції України Валерія Лутковська.

Українці часто скаржаться до Європейського суду з прав людини. У більшості випадків заявник просить відшкодувати йому справедливу сатисфакцію, наголошує Лутковська. Її розмір коливається від 600 до двох з половиною мільйонів доларів. Це поки найбільша сума відшкодування, яку країна до кінця грудня має сплатити міжнародній компанії, що виграла справу проти України у Європейському суді, говорить Валерія Лутковська. «Для виплати сатисфакцій у бюджеті на 2008 рік було закладено 26 мільйонів гривень. Тепер набуло рішення у справі «Регет» проти України», і по цій справі ми маємо сплатити досить велику суму. Ми маємо нині питання з переведенням гривень у валюту. Через встановлену пеню Україна дуже і дуже не хотіла б порушувати терміни виплати». Заступник міністра юстиції зауважила, що найчастіше українці скаржаться до Європейського суду з прав людини на невиконання рішень національних судів.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар